LIKO-WYPOŻYCZALNIA to młoda i prężnie rozwijająca się firma. W krótkim czasie zdobyliśmy uznanie wielu klientów. Świadczymy usługi w zakresie wypożyczania sprzętu budowlanego ale również przyczepek samochodowych, elektronarzędzi, myjek ciśnieniowych, odkurzaczy czy skuterów . Poprzez nieustanne podnoszenie jakości naszych usług oraz poszerzania naszego asortymentu o coraz to nowsze urządzenia, staramy się aby każdy nasz klient był zadowolony i znalazł u nas potrzebny sprzęt.

.
Wysoka jakość usług w połączeniu z bardzo atrakcyjnymi cenami pozwala nam stale rozszerzać grono klientów. Dysponujemy sprzętem o różnych parametrach technicznych, co pozwala nam dopasować sprzęt do potrzeb naszego Klienta. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, instytucji jak i klientów indywidualnych z obszaru Poznania i okolic.
Mamy nadzieję, iż poprzez swoją rzetelność, atrakcyjną cenę, indywidualne podejście do klienta oraz wysoką jakość wypożyczanego sprzętu, zdobędziemy Państwa zaufanie, co w przyszłości zaowocuje stałą nienaganną współpracą

hi-tech-business-communication-man-tablet-office1